valulik keel 02.10.06 / Perearst

Külastaja küsib:

Keel pidevalt valulik ja punetav,on muutunud häirivaks.Kas tegu allergiaga vöi millegi muuga?Olen 53 aastane naine.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Põhjuseid on palju. Keele muutused tihtipeale mõne teise haiguse sümptomiks. Tihtipeale võib selleks olla kehvveresus. Seetõttu soovitan arstikülastust ja esmaseid uuringuid, siis on võimalik Teid ka sisuliselt aidata.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi