Valud päraku piirkonnas 30.07.06 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere mul on selline küsimus,mul nimelt pärakus on sellised valud et ei saa istuda ega astuda 2 ööd pole magada saanud urruauk tundub olevat nii paistes kui üldse olla saab,2 päeva tagasi oli kõht ka muidugi täitsa kinniaga selle sain korda ,aga nüüd tahaks magada kuid valud on liiga suured,mis teha annaks,kas on mõnda rohtu selle vastu.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Olete jätnud paljud asjad omateada: vanus, sugu, harjumused-eelistused, varasemad vaevused jne jne. Saan vaid soovitada pöörduda arsti vastuvõtule.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi