Veritsevad igemed 21.05.06 / Perearst

Külastaja küsib:

Kui hambaid pesen siis tuleb suust verd(hambapasta välja sülitamisel on punane) ja vahest lihtsalt nii sama on suus vere maitse ja sülg punakas.Kas võib olla,et näiteks kui maol on miskit viga või kopsudel tuleb sealt suhu verd?Kõha ega midagi sellist pole ja mao valusi samuti mitte.Kopsupilt on korras.Pikkus 188 kaal 100 mees ja vanust 32.Aitäh!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan, et vaevus pärineb tundlikest igemetest, võimalik on ka igemepõletik. Suurt midagi lisada ei saa. Saan soovitada perearsti ja hambaarsti konsultatsiooni. Kolleegid uurivad teie vaevust lähemalt ja leiavad kõige õigema lahenduse.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi