imelik enesetunne 01.05.05 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Olen 33 aaastane naine. 2 nädalat tagasi hakkas halb enesetunne: kõht paistes, gaasid, oksendamine, kõht lahti. Olen söönud Lakto Sevenit (piimhappebakterit). Kummaline on ka minestustunne ja higistamine, südamekloppimine, mis hoogudena tabavad. Perearst ütles, et see on viirus, mis paari päevaga möödub. Nüüd aga on saanud paarist päevast paar nädalat ja sümptomid ei kao kuhugile (rase ei ole) ... Palun Teie kommentaari!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kõige enam meenutab seis mööduvat seedetrakti bakterite tasakaaluhäiret. Soovitan kerget paastu, tarvitada ohtralt maitsestamata biojogurtit, tarvitada päevas 1,5 l mineraalvett ilma gaasita. Kui vaevused püsivad siis ika arsti juurde.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi