Valud alakõhus ja seljas. 19.01.05 / Perearst

Külastaja küsib:

Olen 53 aastane naine.Kolm p'eva tagasi hakkasid mul alakõhus valud.Siis lõi tuim laialivalguv valu ka alaselga.Vahest on mul kõhukinnisus.Joon puhast vett umbes poolteist liitrit päevas.Olen väga mures.Urineerimine on tihti päeval umbes 1-2 tunni tagant.Öösel magan rahulikult,ei kasuta wc-d.Jään ootama teie vastust.Aitäh.
Murelik naine.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Teie vaevused on omased kuseteede infektsioonile. soovitan pöörduda perearsti vastuvõtule esmasteks uuringuteks ja raviks.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi