Madal temperatuur. 13.01.05 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere minu mees jäi haigeks nov.2003 a.nimelt mingi grippi viirus,peale haigestumist jäi suitsetamine ise- enesest maha,aga temperatuur on peale selle 35,5 Õhtuti kui meil on soe on tema täitsa jahe ja külma higiga kaetud.Öösel magades keha on jahe.ON oma perearstiga sellel teemal rääkinud,aga targemaks ei midagi.
Kas oskate Teie meile nõu anda mis ta peaks tegema või kelle poole pöörduma.
Kõike head ja paremat Teile.
Edithe.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Seostan Teie mehe vaevusi nikotiini ärajäämanähtudega. see ei tähenda, et peaks alustama suitsetamist vaid jätkata valitud, suitsuvaba eluviisi. Need nähud tasapisi taanduvad, abi võib olla nikotiini plaastritest, näiteks 5 või 10 mg plaastrid mida saab apteegist.
Kasutage neid mõned nädalad ja siis saab edasi mõelda.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi