kukekannus 01.03.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Palun head nõu.Olen 42 a.,hädas kukekannusega.Eelmise aasta jooksul sain
3 korda hormoonsüsti.Nüüd kand jälle valutab ja on kõndides valus.Kas on veel ravivõimalusi?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Soovitan minna tervispekaupliusse ja osta sealt endale nn kukekannuse tallatugi. Mingil juhul ei soovita enam hormoonsüsti, sest see võib viia kannasidekirme purunemiseni ning raske kõnnihäire tekkeni. Kui juhtumisi külastate mõnda uut arsti, siis rääkige kindlasti varasematest süstidest, muidu "hea tohtrina" ta soovib teid aidata ja teeb hoopis karuteene.
Head tervist soovides Madis Veskimägi