väsimus 16.02.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Küsimus selline, kas päevane tukkumine vöib uimasust, väsimust suurendada?
Probleem selline, et tahaks pidevalt, magada, pikutada, midagi ei jöua kuigi öösel sai nagu korralikult magatud.Endal on ka juba imelik, nagu laiskus vöi simuleerimine?Olen 22a tudeng (neiu) ja koormust on ka omajagu kool-kodu ehk u. 2h päevas bussisöitu,öppimine +töö. praegu on töö juurest puhkus vöiks ju väjapuhanud olla, aga ei. Lisakaebus peavalu.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Küsin vastu: kuidas on lood ninahingamise ja norskamisega?
Mõtlen ka depressioonile. Tasuks ära teha ka üldvere test ja uurida, ega äkki pole aneemiat.
Muid mõtteid esialgu ei teki. Soovitan nõupidamist arstiga.
Head tervist soovides Madis Veskimägi