Valge katt keelel 05.02.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Mis võiks olla selle põhjuseks, et keelel on valge katt, mida ei ole võimalik hambaharjaga eemaldada?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kui vana on patsient, mis on kaasuvad nähud. Seetõttu arvan, et beebil on haiguseks soor, suuremal lapsel ja täiskasvanul maopõletik, ka ussripikupõletik võib anda sellist sümptomit. Võin loetleda veel kümmekond haigust, millele Teie vaevus võib viidata. Olete jätnud märkimata arstile olulised pisiasjad, seetõttu ei saa vastus olla konkreetne
Head tervist soovides Madis Veskimägi