Haiged lihased 02.02.04 / Perearst

Külastaja küsib:

tere!
mul on väike mure!Viimasel ajal mul pidevalt jalalihased valutavad,trenni ma eriti ei tee ja päevas eriti palju ei käi ka.Millest võib olla tingitud selline jalalihaste valu????
Helen(17)

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Ütlen otse, et EI TEA. Teie kirjas on väga vähe infi vaevuse kohta mis on arstile otsuste tegemisel üliolulised. Soovitan arstivastuvõtule pöörduda.
Head tervist soovides Madis Veskimägi