laps narko emast 28.01.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Soovin lapsendada last ta on 7-kuune areneb ta hästi nagu terve laps ja kõik nagu korras,aga ma sain teada et tema ema oli heroiini narkomaan kuigi HIV tal ei olnud,sain ka teada lapse tervise kohta et veri tal on korras ja kui ta sündis ta elas läbi võõrutusi narkootikumidest.Veel tean et ta emal oli hepatiit B,kuigi lapsel seda ei olnud ja teda kohe vaktsineeriti.Sooviks teada et kuidas edasi on võib midagi hullu veel tulla ja kui võib siis mis asjad.

Ette tänades ja vastust ootama jäädes,
Elina

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere Elina
Imetlen Teie püüdlusi ja jagan ka muret.
Kõige mõistlikum on nõu pidada nakkushaiguste arstiga. PEaksite minu pilgu läbi olema ka tema püsijälgimisel.
MA arvan, et lapsega on kõik korras. Need pisikesed põnnid näivad küll hirmus abitud, kuid on siisiki hämmastavalt elujõulised ja ihkavad suureks saada. See on looduse poolt kaasa antud elujõud mis saab ka võitu elukeerdkäikudest.
Head tervist soovides Madis Veskimägi