Liighigistamine 23.12.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline mure nagu liighigistamine.Liikudes punktist A punkti B, on kohalejõudes pluuse seljas läbimärg. Olen allergik, viimane vereanalüüs oli korras, ka on Kutsehaigustekliinikus tehtud kindlaks, et astmat ei põe.
Kas see võib olla tingitud närvipingest? Millise arsti juurde pöörduda ja millised analüüsid lasta teha?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Jah, võib olla küll närvipingest. Soovitan nõu pidada perearstiga ja teha kopsuröntgenogrammi, täisvereanalüüsi ja kilpnäärme hormoonide testi.
Head tervist soovides Madis Veskimägi