lima kurgus ja seedekulglas 20.12.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!Olen 29a.noormees,ei suitseta.Mind vaevab pikemat aega(u 1,5 a.)sümptomid:nina kergelt kinni,kurku tekib valge paks röga taoline sülg,mis häirib neelatamist ja paneb rögistama ning selle klimbi välja sülitama,eriti intensiivistub see peale söömist või joomist.Ise olen tähele pannud,et see on seotud seedekulglaga kuna pärasoole ümbruse võtab niiskeks,sügeleb ja väljaheide on osalt nagu limaga kaetud(ei ole päris kõhust lahti)

Ette tänades!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Soovitan nõupidada mao-soolearstiga, satekirja annab perearst.
Head tervist soovides Madis Veskimägi