Mul on kuu aega köha olnud 11.12.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Arst ei saa hetkel rohte välja kirjutada ,kuna toidan last rinnaga. Vahel võtab kohe hinge kinni. Ühe korra tuli maomahlagi köhides. Mismoodi ravida kui midagi ei aita.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Teie kirjas on hulk pisiasju puudu. Kas on tegemist ägeda bronhiidiga, astmaga, psühhogeense köhaga, mao reflukstõvega, ei saa praeguse info puhul oletada. Köha on rahvameditsiinis ravitud pärnaõie või raudrohuteega, mis ei oma kuidagi halba toimet rinnapiima kaudu pisipõnnile.
Head tervist soovides Madis Veskimägi