valu seal, kus jalg algab 10.12.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Mul on juba tükk aega valu kubeme piirkonnas, mis muutub ägedaks sähvimiseks siis, kui järsult liigutan. Vahel kiirgab valu jalga, on niisugune tunne nagu valutaksid veresooned. Mõni aasta tagasi oli mul sporditrauma, rebestasin rängalt reielihase. Perearst ütleb, et pole midagi hullu, et säärast valu võib teha ka puusaliiges. Samalt poolelt on mul lõigatud ka munasari. Äkki liited või? Valus on kõndida ja meel on murelik.
Ilusat jõuluaega soovides 48-aastane proua

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kõik mida loetlete võib olla vaevuse põhjuseks, ise lisan siia ritta võimaliku reiesonga kahtluse. Soovitan ikka nõu pidadatohtritega, oma perearstiga ja kirurgi ning ortopeediga.
Head tervist soovides Madis Veskimägi