läbipõetud müokardiit ja infrapunasaun 19.11.03 / Perearst

Külastaja küsib:

olen 33.a. naine,
mul on diagnoositud läbipõetud südamlihaste põletik, raviks saan( veel) betaloci, nüüd
on olukord parem.Tunnen huvi kas võib kasutada infrapunasauna, ( olen lugenud kirjandusest , et südamehaiguste puhul ei ole soovitav), ja mis tagajärjed sellel olla võivad?

ettetänades
A.L.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan, et paraja temperatuuriga saunaprotseduur teeb ainult head Teie südamele.
Head tervist soovides Madis Veskimägi