kõhuvalud 16.11.03 / Perearst

Külastaja küsib:

mul on selline probleem,et mul käivad pidevad hõhuvlu hood.olen käinud mitmete arstide juures aga minu probleemile ei ole vastust leitud.kas on võimalik,et mul võib olla paeluss või midagi sarnast????

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Võimali, kuid kipun arvama, et vaevuse põhjuseks on "närviline sool". See on soole talitlushäire ja ei olegi haigus. Tuleb saada sõbraks oma kõhuga ja välja peilida, mis põhjustab vaevusi, et neid hiljem vältida.
Head tervist soovides Madis Veskimägi