immuunsüsteem 04.11.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Milliste vahenditega saab parandada/tugevdada immuunsüsteemi? Nimelt põen juba pikemat aega kandidoosi, kuid viimastel aastatel on asi täitsa hull - ravin küll aga midagi ei aita. Lisaks kandidoosile ründavad mind igasugused külmetushaigused. Nahaarsti sõnul on mu organismi immuunsüsteem nõrgenenud ja nüüd oleks vaja seda kuidagi parandada aga kuidas ja millega? Tema soovitas nõelravi aga milliseid vahendeid on veel? Olukord on minu jaoks hetkel väga tõsine, sest kandidoos on oluliselt muutunud mu elukvaliteeti.
Olen 35 aastane mees, HIV positiivne ei ole (korduvalt kontrollitud)

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Soovitan nõu pidada perearsti ja hematoloogiga, abi võib olla mitmetest toidulisanditest.
Head tervist soovides Madis Veskimägi