Nina verejooks 07.10.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,
minul on selline väike mure, et kaks hommikut järjest on mul ninast natuke verd jooksnud. Kui olin päris väike oli see tõsine probleem, aga vanemaks saades kadus see täielikult. Praegu olen 25, vererõhk peaks ok olema või siis veidi kõrgem. Millest see võiks tuleneda, väiksena piisas sellest et keegi minuga riidles, hakkasin nutma ja kohe veri lahti. Kas see võib uuesti tagasi tulla.
Plaanin varsti rasestuda ja tahaksin, et kõik asjad korras oleksid.
Jään Teie vastust ootama.
Kati

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Vist juba vastasin Teie küsimusele. Soovitan visiiti perearsti juurde, kes süveneks juba Teie muredesse põhjalikumalt.
Head tervist soovides Madis Veskimägi