liighigistamine 03.10.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 23-aastane terve neiu ning mulle valmistab ebameeldivust see, et higistan väga palju. Ma pole selle vastu veel tõhusat vahendit leidnud.
Kui pöörduksin selle murega oma perearsti juurde, kas oleks lootust abi saada? Kas tehtaks ka mingeid uuringuid, või arvaks perearst ainult seda, et mõned inimesed lihtsalt higistavadki rohkem kui teised?
Või peaksin pöörduma mõne muu arsti poole?

Tänan!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
On haigusi mille tunnuseks on liigne higistamine, see võib olla tingitud ka närvisüstemi iseärasustest, eriti kui higistamine avaldub kindlates olukordades.
Sellele kõigele oskab Teie perearst leida parema vastuse, nähes Teid, tundes Teie varasemat terviselugu jne.
Head tervist soovides Madis Veskimägi