laienenud veresooned 09.09.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Olen 29 aastane naine ja mulle teevad muret soonilised käed - suvel palavaga on vaatepilt kohe päris kole. Suguvõsas on olnud probleeme veenilaienditega. Talvel pole veresoontel viga midagi, nad on praktilisel märkamatud. Mida te soovitaksite ette võtta, millise arsti poole pöörduda?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Nõu võiks pidada perearstiga, kes proovib eristada probleemi kas kardioloogiliseks või veresoontekirurgile kuuluvaks. Sejärel annab satekirja vastavale spetsialistile.
Head tervist soovides MAdis Veskimägi