higi 04.08.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.
Ma ei oska suurt seletada aga arvan et higistan üle liia ja see ei ole ainult nende kuumade päevadega vaid ka jahedatega kui veidigi koormus taga, vanust 35 ja mees, millest see võib tingitud olla ja millele peaks tähelepanu pöörama. Ette tänades. Jõudu.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan, et see on Teie organismi omapära. Kui olete ülekaaluline, aitab kehakaalu normaliseerimine. Vajalik on ka naturaalsest õhku läbilaskvast materjalist riiete kasutamine, liigkuumuse vältimine.
Head tervist soovides MAdis Veskimägi