Sügelus pärakupiirkonnas 08.07.03 / Perearst

Külastaja küsib:

See on olnud mul juba päris mitu kuud (no umbes pool aastat). Iseenesest ei midagi väljakannatamatut, aga siiski häiriv. Aeg ajalt ka sügan seda piirkonda ja üldiselt see pole püsiv, vaid käib pigem nagu hooti. Olen täheldanud pärast kakil käimist ka vahel paberiga pühkides veidi verd paberil. Millega võib tegu olla? Arsti juurde pole veel sellise delikaatse piirkonnaga julgenud minna.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tervist
Teie vaevuse põhjuseks võib olla pärakulõhe, hemorroid või ka sooleparasiit ( linaluu uss).
Soovitan pöörduda täpsemaks käsitlemiseks esmalt perearsti vastuvõtule
Head tervist soovides Madis Veskimägi