Kõht 18.06.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Millest on tingitud kõhu pidev korisemine?Mis rohud aitavad selle vastu?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Olete andnud vastamiseks väga vähe infot. Vaevuse taga võib olla piimasuhkru tlumatus, ärritatud soole sündroom, mööduv seedehäire, sapi ja kõhunäärme haigused jne jne.
Soovitan pöörduda arsti vastuvõtule, kus uuritakse Teie vaevust põhjalikumalt, nii saab määrata ka õigema ravi
Head tervist soovides Mais Veskimägi