madal kolesterool 05.04.02 / Perearst

Külastaja küsib:

Millele viitab madal kolesterooli tase(veretesti põhjal)? Rohkem informatsiooni on kõrge kolesterooli kohta saadaval ja kuna soovitati kohe endokrinoloogi (oli vist nii) poole pöörduda, kas siis on midagi hullusti?

Arst vastas:

dr Eero Merilind

Perearst

Nõmme Perearstikeskus

Lugupeetud küsija.

Madal või normis kolesterool näitab noort ja tervet inimest. Paanikaks ei ole põhjust.

Lugupidamisega,

dr. Eero Merilind

perearst