Mure kehatemperatuuris 07.09.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Mul kehatemperatuur kõigub 34.4 ja 35 vahel üles-alla. Hetkel söön ja joon vähe. On nõrkus, peavalu, uimasus ja ei suuda palju liikuda. Tekkis kõha.
Kas ma olen muret tekitavas olukorras, et kas peaksin perearsti juurde põõrduma?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Jah, uus tervisemure, mis häirib igapäevaelu vajab kindlasti arsti visiiti, läbivaatust ja uuringuid. Muidugi tervislik toit, vedelikku koos toiduveega 30 ml keha 1 kg kohta, kosutav ööuni 7-8 tundi päevas.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi