Algused oli nagu vill keelel 01.09.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, alguses oli nagu vill keelel mis hiljem muutus rohkem nagu haavandi moodi. Juba 3 nädalat ja ära ei parane kipitab ja koguaeg tahaks nagu närida.vahepeal läheb paremaks, eriti hommikuti. Aga samas ei saa öelda, et üldse paranemis märke ei oleks. On ikka

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Soovitan näidata perearstile. Seda piirkonda tuleks katsuda, kas on tegemist nt tihke haavandiga, hinnata lõuaaluseid lümfisõlmi, võib-olla teha biopsia ja mõned analüüsid.

Head tervist soovides
Madis Veskimägi