Sääsepunnide jäljed 26.08.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Sääsepunnid on jätnud oma jälje, arvan et tegu võib olla äkki hüperpigmentatsiooniga? Millist kreemi/ravimit ma kasutada võiks selle vastu või kelle poole pöörduma?

Murest murtud
M

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vabandan, ma ei saa päris hästi aru lööbe iseloomust ja nahaseisundist. Soovitan pöörduda kas perearsti või nahaarsti vastuvõtule, sinna saatekirja ei ole vaja.

Head tervist soovides
Madis Veskimägi