Refluks 17.07.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.

Loodan et saata aidata. Mul perearst diagnoosis refluksi ja määras ravika Gasec Omeprazolum 20mg. Nüüd olen kolm päeva võtnud iga hommikul üks kapsel päevas. Aga ma ei saa aru kuna see ravi toimima hakkab. Kas see hakkab järkjärgult vaevusi kaotama või on mingit muud ravi vaja.

Ette tänades

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Raviefekt peaks ilmnema 4-5 päevase raviga. Kui vaevused vaatamata ravile püsivad, siis peab seda arutama oma perearstiga.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi