Vanal inimesel paistes jalad 10.05.20 / Perearst

Külastaja küsib:

81 aastasel naisterahval on jalad turses ning tumedad. Nahk tundub kuiv.
Kahjuks muu terviseseisundi tõttu ei ole võimalik teda arstile viia.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere!
Inimest on vajalik kindlasti uurida! Ehk tuleb appi sotsiaaltöötaja ja inva transport. Võtke ühendust perearstiga. Teie perearst omab tõenäoliselt ülevaadet varasematest haigustest ja võib üht ja teist ravi soovitada. Kuid haige vahetut nägemist ja uurimist ei saa millegagi asendada. Mõtelda võib väga erinevate haiguste peale südamepuudulikkus veenipõletik roos põletik ekstreem jt haigused.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi