Lihasvalu 29.04.20 / Perearst

Külastaja küsib:

15 aastasel lapselapsel kes on heal tasemel sportlane(ujuja) tekkis õlast natuke allapoole valu ja turse.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kirjeldus on omane lihas-kõõluspõletikule. Määraksin suuremas annuses ja pikema valu ja põletikuravimi kuuri, nt celecoxib, diclofenak+PPI vms. Koormuse piiramine, füsioteraapie võimalusel. Teie perearst vaatab neiu üle, määrab ravi, hindab tulemust, vajadusel uurib-ravib-konsulteerib edasi.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi