mured südamega 81. a inimesel. küsib poeg 06.04.20 / Perearst

Külastaja küsib:

tegemist on 81. aastase naisterahvaga, kellel on südamesimulaator ja kes põeb vererõhu tõbe. siiani oli kõik OK, aga nädal tagasi hakkas vererõhk ja südamelöökide arv tõusma (vana oli 70/130 lööke 60...70. nüüd on rõhk 90/120...130 lööke 90...100). tunneb pidevalt tukseid südames.
Kas on võimalik kellegile konsultatsiooni eesmärgil helistada, et saada vanainimesele moraalset tuge, sest hetke seis ei võimalda külastada. Meile tundub mure olevat selles.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Saan soovitada perearsti telefonikonsultatsiooni. Teie perearst omab paremat ülevaadet ja saab vajadusel ka korrigeerida ravi.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi