Peavalu 05.04.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere , probleem siis et pea valutab , nii kuklast oimukohtadest , põskoopad ja silmad ka , see kestab juba kuu aega , kui hakkas oli pea nagu vatti täis ka ja esines tasakaalu häireid .Praeguseks vatisus järgi andnud aga pea ikka valutab kui tbl.ei võta .
Algul sõin ibumetiini , nüüd nalgesiini 1tbl. 2x p.
Arvan et kaelas mingi põletik dr.google põhjal .
Kael ragiseb küll aga kuidas ravida vmv.
Paluks siis teie arvamust ja abi .
Parimaga

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kui pea valutab 3 nädalat, siis on midagi juhtunud. Uuriksin Teie põskkoopaid, teeksin neuroloogilise läbivaatuse jm. Kuid seda saab teha Teid vahetult nägev arst, perearst.
Esialgu aga jätkake käsimüügi valuravimitega- kuid ühel hetkel võib ka valuravimid ise põhjustada peavalu, st ka siin on piirid.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi