Suulaes valge moodustis 23.03.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Umbes kuu aega tagasi avastasin suulaest valge koonuselise moodustise,mis tundub keelega katsudes nagu lahtine lipendav nahariba.Keelega katsudes valuline pole,sõrmega katsudes on naha all olev osa kergelt valulik.Oskate öelda,millega on tegu.
Ette tänades

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Paistab, et tegemist on limaskesta healoomulise vohandiga, sellele võis eelneda vigastus, erinevad viirused jm. Usun, et suu-hambakirurg leiab lahenduse.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi