Nahal lööve 19.03.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Suur mure nahaga, keha kiheleb ja samuti pea. Täisid kontrollisin ja neid enda meelest ei tuvastanud.
Alguses oli kuplad (+punetus) mõlemal põleval ja tuharatel, kadusid kiiresti. Nüüd kiheleb keha ja vahel on mõni koht terava torkega justkui. Lisan paar pilti, millised on mõned tekkinud punnid, mitmed on kahekaupa aga on ka üksikuid.
Suur tänu abi eest!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vabandan, ei saa täpselt ettekujutust Teie lööbest. Mõtleksin veidi mõne putukahammustusele, kas see võiks olla välistatud.? Saan soovitada arsti külastust.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi