Punane laik nahal 22.01.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Paar nädalat tagasi tekkis väike punane täpp kaelale mis sügeles, see on muutunud ca 2cm läbimõõduga punakseks laiguks ning pole siiani ära kadunud. Vahepeal sügeleb kuid mitte pidevalt. Dermatoloogi käest siin kahjuks küsida ei saa - ehk oskate Teie öelda millega tegu on või kuidas peaks tegutsema?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Paistab olema silenaha seenhaigus. Raviks retseptiravimina nt Travocort või käsimüügist nahaseenesalvi, apteeker soovitab. Perearst oleks esimene kontakt sellise probleemiga.

Head tervist soovides
Madis Veskimägi