Pidev haiglane enesetunne 14.10.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,
Mure seisneb selles, et mul on praktiliselt iga nädal haiglane enesetunne. Külmetuse sümptomid. Lihasvalu, külma, soojatunne, neelu valu(mandlid lõigatud), nüüd paar nädalat nohu. Palavikku ei ole olnud. See on hakanud nii elu häirima. CRV oli korras kui eelmisel nädalal perearsti juures teise kaebusega käisin. Paar päeva on need sümptomid ja siis kaovad natukeseks ajaks. See pidev haiglane enesetunne väsitab. Mis võib olla põhjuseks?

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Kuna Teie vaevused on kestnud juba mitu kuud, oleks mõistlik läbivaatuseks, vajadusel analüüsideks/uuringuteks ja diagnoosi täpsustamiseks pöörduda perearsti vastuvõtule. Ilma patsienti nägemata ei oska öelda, mis on teie kaebuste põhjus.
lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst