nastiku hammustus 20.08.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Mind arvatavasti nõelas kaks kuud tagasi nastik.Ütlen sellepärast arvatavasti,et ma ei näinud teda,ainult valutorge oli.Nüüd nägin,et minu aias elavad nastikud.Nõelas kätte,pöidlast ülesse poole ja otse veresoone peale.veresoon on paistes ja kõrvalt mitme sm.ulatuses on paistes.Olen proovinud kõike,mida rahvatarkused ütlevad ja perearsti soovitusel troxevasini geeli,kapsleid ei kannata,kõht läheb lahti.
Mida ma võiksin veel teha?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Selle kirjelduse alusel kahtlustan pigem rästikupoja salvamist. Siis tekib suur lilla laik. Aitab ehk aeg ja Lioton 1000 salv.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi