Keele mure pikemat aega 05.08.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Saadan pildid.
Sümptomid: aegajalt valulik keeleots, hambajäljed külgedel, valge katt, kohati ikka tugev valge katt. Keele otsas tundub, nagu oleks keelenäsad põletikus, valulikud.
Minu perearst palub süüa tervislikult. Teen seda, kuid siiski ei taandu sümptomid.
Suitsetan.
Ma ise kaldun arvama glossiiti. Aga ma pole arst.
Olen kaua juba hädas olnud.
Keegi ei aita.
Ehk Teie aitate?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Soovitan veel arsti läbivaatust, täisverw, raua ja B12 vit TSH jr analüüse. Kui kõik on korras, siis võib olla rahulik. Suitsetamine võib ka seda vaevust põhjustada, soovitan loobuda.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi