Punn kurgulaes 07.07.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, ilmus kurgulakke selline vistrikumoodi punn, katsudes valus. Millega võib olla tegu?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
See võib olla Teie vanuses suurema tõenäosusega limaskesta haavandike viirusest, arstide keeles aftoosne stomatiit. Jälgiks 2-3 päeva, vaevust leevendab Kamistad geel 4-5 x p määrida. Kui probleem ei lahene, siis seda uurib edasi perearst.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi