Rohekas vedel vàljaheide 03.06.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kàisin aprilli alguses sapipôie eemaldamise operatsioonil. Ca nàdal peale operatsiooni tekkis kôhulahtisus, mis seni pole yle làinud. Vàljaheide on vedel ja roheline, kohati pôhim vaid vesi. Istel kàis 3-5 korda pàevas. Vàljaheide oli enamasti vedel juba ennem operatsiooni ca aasta. Arvasin ikka, et kyll tabon stressist, suitsetamisest ja alkoholist. Alkohili tarbin yliharva alates eelmise aasta lôpust. Tyytu probleem on see, mille sooviks lahendust saada

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Üle kuu püsinud vesivedel väljaheide nõuab kindlasti täpsustavaid uuringuid. Soovitan selleks pöörduda esmalt oma perearsti vastuvõtule.
lugupidamsega
Kristi Otsmaa
perearst