Punased laigul reie välisküljel 28.05.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Mul on umbes nädal aega olnud mõlema reie väliskülje ülaosas veidrad punased laigud, mis näevad välja justkui verevalumid. Tumedamaks ega heledamaks ei ole nad minu meelest läinud. Kõik laigud on erineva ja veidra kujuga ning puutudes ei tunne ma midagi.

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Kahjuks ei oska foto järgi kindlat diagnoosi panna. Soovitan pöörduda nahaarsti poole.

Lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst