Parasiidid väljaheites 22.03.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Avastasin väljaheites õõvastava parasiidi. Varasemalt sümptomeid/kaebusi ei ole esinenud.
Võtsin ühendust ka perearstiga, tema sõnul ei ole analüüsid vajalikud ja kirjutas välja Vermox.
Olen uurinud ja ka perearstiga arutanud, aga vastust ma ei ole saanud millega täpsemalt tegu võib olla.
Parasiit oli silmaga nühtav, umbes 3cm pikk, jäme, kollaka värvusega, silindrilise kehaga. Meenutas suurt tõuku või vastset, elutu.
Olen googeldanud ja vastust otsinud, aga tulutult.
Palun öelge millega võib tegu olla. Olen väga mures.
Elustiil on väga puhas ja tervislik toiduviis.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vastasin järgnevas kirjas pikemalt.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi