Kõrv joostes plõksub 15.01.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Mul on selline küsimus, et eelmise aasta keskpaigast avastasin, et kui ma jooksen siis hakkab parem kõrv plõksuma. Nagu oleks kõrvakile aga ei saa ka täpselt aru, midagi nagu ei aita. Proovin läbi nina rõhku välja suruda või karva kuidagi stimuleerida, ei ole kasu. Nii kui jooksmise lõpetan siis lõppeb ka plõksumine. Samas plõksumine esineb ainult ühtlases tempos jooksmisel. Kui ma korvpalli mängin siis seal seda ei ole täheldanud.

Kas oskate anda soovitusi või mõtteid?

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Patsienti nägemata ei oska diagnoosi panna. Soovitan kõrva näidata oma perearstile.
Lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst