Allergiatestid 08.01.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Tean, et nahaarst tegi mulle mingeid allergiateste paar aastat tagasi, aga ma ei tea, milliseid täpselt. Hetkel oleks mul vaja infot, mis testid on mul juba tehtud, seetõttu saadan väljavõtte digilugu.ee-st ja palun Teie "tõlget". Mind huvitavad just toiduallergia testid.

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Antud dokumendi põhjal ei ole Teile teste toiduallergeenide suhtes tehtud või ei ole nende testide tulemusi digilukku saadetud. Aeg-ajalt tuleb ette, et mingil põhjusel ei saadeta kõikide tehtud analüüside tulemusi digilukku, aga raviasutuse andmebaasides on tulemused ikka olemas. Selguse saamiseks soovitan Teil pöörduda sama arsti poole, kes eeldatavasti allergiatestid lasi teha.
lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst