Sügelus 18.05.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Nädala aega juba olnud sellinne sügelus kaelal ja küünarvartel. Vahel ka seljal. Tagasi pole tõmbunud. Mõni päev on asi hullem mõni päev parem. Alguse said need kaelast. Oskate öelda mille tegu?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vaevuste esinemise aeg on lühike. Kahtlustan ülitundlikust mõne pesupulbri või pesuaine suhtes. Puudub lööve, see oleks juba viide teistele haigustele. Julgen soovitada prooviraviks käsimüügi allergiaravimit ja paikselt nahka rahustavat salvi, tsinksalvi, Dermilon v Sudocrem nime all. Püüdke vahetada pesupulbreid-pesugeele, hinnake tulemust. Ja muidugi nõupidamine Teid vahetult nägeva arstiga !
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi