Millega võib olla tegu? 29.03.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Tegemist esmakordse juhtumiga. Alguses tundus, et tekkis kui paar vistrikku fotol olnud suurema laigu alal. Isiklikust harjumusest punne v koorikuid lahti kakkuda ning hetke seis fotol näha. Algas see paari punniga möödunud nädala reedel.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Paistab olema naha mädapõletik. Raviks paikselt põletikusalv, vahest ka antibiootikum suukaudselt võttes. Kuid seda ravi saab määrata Teid vahetult nägev arst, kiireim võimalus on pöördumine perearsti vastuvõtule.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi