järsku tekkiv väsimus 16.03.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Põdesin hiljuti raskelt B grippi. 2 nädalat peale seda tekkis imelik peavalu kukla piirkonnas, peavaluga kaasnes ülakõhuvalu, südamepiirkonnas oli hooti tekkivad torkivad valusööstud. Päevas tabas mitmel korral järsku tekkiv väsimus koos pearinglusega ja tunne oli nagu purjus inimesel. Hoog kesti ~0,5 h. Kõhuvalu on nüüd taandunud, aga väsimuse hood ja südamepiirkonna valud on jätkuvalt. Sai tehtud ka kardigramm. See normi piires. Miks see nii on ja mida edasi ette võtta. Põletikunäitaja ja verepilt korras.

Ette tänades

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Julgen arvata, et vaevused on tingitud gripi põdemisest. See on päris raske haigus, mis mõjutab ka närvisüsteemi. Ehk mõistlik jälgimine, puhkus, tervislik toit, ohumärkidel kiirem arstikülastus.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi