Kurk 04.03.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,
Mureks on kurgunibu suurenemine, pole haige ega ka haiguse tunnet. Nimelt lasin ka umbes aasta vaadata seda perearstil, òeldi, et natuke turses jah aga kuna ma haige olin tol hetkel siis olevat see normaalne.
Aga ma ei ole ju terve aasta otsa haige? Ja nùùd viimasel ajal on see mind tòsisemalt ka hàirima hakanud kuna tunnen seda kurgus kui pead liigutan vòi neelan. Vàga ebameeldiv ja ebamugav tunne.

Seda tean isegi, et peaks arstile minema aga viibin Soomes ja oleks hetkel pàris keerukas ettevòtmine.
Sp. Uurin ka muid variante..

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Selleks, et välja selgitada, kas tegu on normi variandiga või haigusliku seisundiga, soovitaksin Teil pöörduda kõrva-nina-kurguarsti vastuvõtule.
lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst