Vere kohta 20.02.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere ma olen veidi mures, ma tahan teada saada kui lähen perearsti juurde vere proovi andma. Mida seal vere proovst võib tulla välja

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Vereanalüüsist on võimalik määrata väga erinevaid parameetreid. Soovitan Teil mitte muretseda, sest isegi kui vereproovis on midagi korrast ära, on teadmine parem kui mitteteadmine.
lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst